Kurumsal

2005 Yılından Beri Sizler İçin En İyi Olanı Üretiyoruz

Alerjen Duyarlılık

Bazıları toza akara, bazıları belli belirsiz kokulara alerjik tepkiler gösterebilir. Mevsim geçişleri, jenerik ortam kimyasalları,bilinen alerjik reaksiyonların nedeni olabilir. Hava geçirgenliği yüksek ,anti bakteriyel özelliklerde, nem kontrolü sağlayan bir uyku ortamı tüm bu olumsuzlukları başlamadan giderebilir.

Hissedilen Vücut Isısı

Her metebolizma farklı çalışır Dolayısıyla; kimileri üzerine kar yağsada üşümez, kimileriyse hafif bir esintide kolaylıkla ürperebilir. Yeme-içme tercihleri, uyku sırasındaki giyim vücut ısısını etkileyebilir, aşırı terlemeye ya da cildin kurumasına yol açabilir. İdeal nem ve ısı kontrolü, yeni yatağınızın olmazsa olmazıdır.

Ağrılı Bölgeler

Geçmişten gelen veya yaşa bağlırahatsızlıklardan kaynaklı ağrılı bölgelerınız varsa, yattığınız yatağın hangi bölgelerinde ne kadar desteğe ihtiyacınız olduğu hesaplanabilir. Gündelik yaşamın kalitesi, gece uykularının kalitesiyle doğrudan ilişkilidir.

Cinsiyetiniz

Kadınla erkeğin fizyonomisi bilinenden çok daha karmaşık özellikler taşır. Vücut kitle endeksi, kas-yağ-su oranları, farklı bölgelerde farklı ağırlık/ karşı destek istekleri, yeni yatak seçiminde önemli kriterlerdir.

Boyunuz & Kilonuz

Kimileri uzun boyludur. Kimileri kısa, kimileriyse ortalamayı tutturur. Bazıları kilolu, bazıları zayıf, bazılarıda fit olur. Seçeceğiniz yatak tepeden tırnağa tüm vücudunuza destek vermelidir. Uykudaki hareketleriniz göz önüne alındığında, her zaman boyunuzdan en az 10 cm daha uzun ve 20 cm daha geniş bir yatakta uyumanız gerekir

Yaşınız

Bebeklikten ileri yaşlara, her yaşın fizyolojik ve pisikolojik ihtiyaçları farklıdır. Kas ve kemik yoğunlukları, omurganın esnekliği, dolaşım sistemi yaşınız yeni yatağınız için NURYAT OKAN YATAK ilk adım.

Okan Yatak

Misyonumuz

Uzman ve Deneyimli Kadromuzla müşterilerimize en gelişmiş teknolojiyi kullanıp kanuni hak ve menfaatlerini koruyarak gecikmeye mahal vermeksizin minimum sürede sonuç almaktır.

Vizyonumuz

Kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir hizmet vermektir.

0 Yatak Seti
0 Yatak Modeli
0 Yıllık Deneyim
0 Yıllık Arge

Müşteri Yorumları

Yılların verdiği güven ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimizin onayına sunduk, sizden gelen memnuniyet mesajları...